Новини асоціації

Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.
Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети [ ... ]


Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  [ ... ]


УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб

  Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.   Наразі, коли бізнес зазнає величезних [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Звернення УА АПФ до Голови Держфінпослуг
02.10.2009
Шановний Вікторе Івановичу!


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловлює Вам свою повагу та звертається до Вас від імені учасників ринку недержавного пенсійного забезпечення України з метою привернути Вашу увагу до наступних питань.


На тлі динамічного розвитку ринку фінансових послуг важливою складовою є довіра населення до фінансових установ. За таких умов особливої ваги набуває офіційна інформація, що розміщується  в засобах масової інформації та мережі Інтернет. Веб-сайт Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг) в мережі Інтернет є офіційним та відкритим джерелом інформації для учасників ринку фінансових послуг для ознайомлення з діяльністю регулятора та прийнятими ним рішеннями, інформуванням громадськості про діяльність Держфінпослуг та учасників ринку фінансових послуг.


На жаль, така інформація розміщується несвоєчасно, що певним чином обмежує права учасників ринку фінансових послуг.


Так, на чергових засіданнях Держфінпослуг 17 та 24 вересня 2009 року було затверджено нормативно-правові акти у сфері недержавного пенсійного забезпечення. Проте, станом на 01.10.2009 текст розпорядження та нормативно-правових актів не розміщено на веб-сайті Держфінпослуг, що не дає можливості ознайомитися з остаточною редакцією даного нормативно-правового акту, порівняти з попередньою редакцією та зробити висновки щодо врахування (відхилення) пропозицій до цього документу.


Із запізненням розміщуються на сайті Держфінпослуг основні показники системи недержавного пенсійного забезпечення за відповідний період.


Складна ситуація склалась і з Державним реєстром фінансових установ (далі – Реєстр), розміщеним на сайті Держфінпослуг. Реєстр – єдиний відкритий офіційний ресурс, де розміщується інформація про фінансові установи, які працюють на ринку фінансових послуг (інформація про місцезнаходження, про включення/виключення до/з Реєстру, про ліцензії, керівництво та ін.). За даними Реєстру формуються інші довідкові ресурси, налагоджуються контакти між учасниками ринку фінансових послуг. На сьогоднішній день переважна більшість інформації, що міститься в Реєстрі, суттєво відрізняється від фактичної.


Так, наприклад, до цього часу не внесено інформацію про ліквідацію ВНПФ «Промисловий союз» (розпорядження Держфінпослуг № 605 від 06.08.2009). Не відповідає дійсності інформація про місцезнаходження деяких НПФ та адміністраторів НПФ (за адресою, що вказана в Реєстрі, вони відсутні). У зв’язку з цим у учасників ринку фінансових послуг виникають певні труднощі, що змушує їх або витрачати додатковий час на пошук необхідної та достовірної інформації, або взагалі відмовитись від певних дій, пов’язаних із використанням інформаційного наповнення Реєстру. Також, недостовірна інформація про фінансову установу викликає недовіру у наявного та майбутнього (потенційного) споживачів фінансових послуг до фінансової установи, що негативно впливає на її ділову репутацію.


УА АПФ висловлює стурбованість у зв’язку з тим, що інформація, яка міститься на веб-сайті Держфінпослуг, не відповідає дійсності. Звертаємось до Вас, вельмишановний Вікторе Івановичу, із проханням навести лад та виправити ситуацію, що склалася з інформаційним наповненням веб-сайту Держфінпослуг, з метою сприяння у забезпеченні дотримання законних прав фінансових установ та споживачів фінансових послуг на достовірну інформацію про діяльність фінансових установ та регулювання ринку фінансових послуг.З повагою,


Виконавчий директор                                                                                                         М. Міненкова
 
<< Start < Prev 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Next > End >>

Page 115 of 127
© 2007