Новини асоціації

Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.
Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети [ ... ]


Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  [ ... ]


УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб

  Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.   Наразі, коли бізнес зазнає величезних [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Держфінпослуг повинна скасувати "Стандарт надання адміністративних послуг"

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) наприкінці серпня затвердила «Стандарт надання адміністративних послуг» (Стандарт), який регулює порядок реєстрації всіх небанківських фінансових установ та видачі їм дозвільних документів, та визначає вимоги щодо надання певних адміністративних послуг. На думку Держфінпосуг, цей документ не є регуляторним актом, тому не підлягає реєстрації в Міністерстві юстиції України та не потребує всіх пов’язаних з цією процедурою дій.

 

Проте з позицією Держфінпослуг не згодна Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УА АПФ). Ретельно вивчивши Стандарт, УА АПФ розпочала діяти в напрямку скасування даного документу. Річ у тому, що Стандартом не можна користуватися (принаймні в тому вигляді, в якому його затвердила Держфінпослуг). Стандарт містить безліч розбіжностей та невідповідностей чинному законодавству. Це було підтверджено і Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва України (Комітет). На звернення УА АПФ Комітет направив Держфінпослуг повідомлення про необхідність визнання таким, що втратив чинність «Стандарту надання адміністративних послуг» як такого, що суперечить принципам державної регуляторної політики та прийнятого з порушенням вимог законодавства.

 

Найближчим часом Держфінпослуг повинна скасувати Сиандарт, виправити допущені помилки, привести у відповідність до чинного законодавства та повторно його затвердити, попередньо здійснивши всі необхідні дії для реєстрації даного документу в Мінюсті.

 

Лист Комітету

 
<< Start < Prev 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Next > End >>

Page 114 of 127
© 2007