Новини асоціації

Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.
Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети [ ... ]


Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  [ ... ]


УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб

  Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.   Наразі, коли бізнес зазнає величезних [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Відбулася зустріч Голови Ради УА АПФ з професором європейських досліджень

13 січня 2010 року в Києві відбулася зустріч між Головою Ради Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів Андрієм Бахмачем та професором європейських досліджень, міжнародним експертом Мітчелом Оренштейном.

В ході двосторонньої зустрічі обговорювалися питання щодо впливу фінансової кризи на пенсійну систему України, стан пенсійної реформи в цілому.

 
<< Start < Prev 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Next > End >>

Page 110 of 127
© 2007