Новини асоціації

За 1 півріччя 2021 року недержавні пенсійні фонди виплатили своїм учасникам майже 100 млн гривень


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів зібрала та проаналізувала звітні дані про діяльність недержавних пенсійних фондів за 1 півріччя 2021 року.  Загальна чиста вартість активів всіх недержавних пенсійних фондів станом на 30.06.2021 року склала 3 707 млн гривень. Активи недержавних пенсійних фондів збільшились за [ ... ]


Активи недержавних пенсійних фондів за 1 квартал 2021 року збільшились на 74,7 млн гривень


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів зібрала дані про діяльність недержавних пенсійних фондів за 1 квартал 2021 року.  Загальна чиста вартість активів всіх недержавних пенсійних фондів станом на 31.03.2021 року склала 3 629 млн гривень. Активи недержавних пенсійних фондів збільшились з початку 2021 року (станом на 31.03.2021 [ ... ]


Аналіз діяльності недержавних пенсійних фондів у 2020 році

  По даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку станом на 31.12.2020 в Державному реєстрі фінансових установ містилася інформація про 63 недержавні пенсійні фонди (далі – НПФ) та 20 адміністраторів НПФ. При цьому УААПФ вдалось зібрати дані щодо 56 недержавних пенсійних фондів, з них 3 корпоративних, 6 професійних [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
УААПФ підтримує ініціативу Мінсоцполітики по впровадженню накопичувальної професійної пенсійної системи
Wednesday, 27 May 2020 08:56

 
УААПФ розглянула законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної системи», та наголошує на необхідності врахування наступних важливих моментів:

По-перше, необхідно надійно захистити пенсійні накопичення учасників професійної системи - майбутніх пенсіонерів, та врегулювати питання захисту інвестицій недержавних пенсійних фондів та запобігти неповерненню пенсійних накопичень майбутніх пенсіонерів у випадку визнання банку неплатоспроможним та/або визнання банкрутом емітента цінних паперів або дебітора недержавного пенсійного фонду.

По-друге, вкрай важливо чітко визначити роль професійного адміністратора у системі накопичувального  пенсійного забезпечення, який через останні зміни в законодавстві знаходиться під загрозою існування як виду діяльності, хоча є одним з обов'язкових інструментів функціонування пенсійної системи як такої.

По-третє, потрібно при встановленні критеріїв для недержавних пенсійних фондів для участі у  накопичувальної професійної пенсійної системи, прописати розмір витрат, які відшкодовуються за рахунок пенсійних активів, та інші критерії, а головне,  на яку дату недержавні пенсійні фонди, які мають намір бути включеними до реєстру авторизованих суб’єктів другого рівня системи пенсійного забезпечення, повинні відповідати цим критеріям.

 Зі свого боку Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів буде брати активну участь у розробці підзаконних нормативних актів та процедур по впровадженню накопичувальної професійної пенсійної системи.

Повний текст звернення за посиланням

 

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УА АПФ) є саморегулівною організацією адміністраторів недержавних пенсійних фондів, яка була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.

У 2007 році УА АПФ отримала статус саморегулівної організації шляхом включення до відповідного державного реєстру згідно розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 27.06.2007 № 7544.

УА АПФ є об’єднанням учасників ринку недержавного пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів, які здійснюють діяльність з адміністрування недержавних пенсійних фондів.

 
 
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 11 of 116
© 2007