Новини асоціації

Як зберегти пенсійні накопичення в кризу


Про це розповів Ярослав Савченко директор КУА «ВСЕСВІТ» в Українському кризовому медіа центрі під час публічної дискусії на тему "Пенсійні накопичення: міфи та реальність", організованої Мережею захисту національних інтересів «АНТС».
  Він спростував міф, що обов’язкову накопичувальну пенсійну систему не можна впроваджувати [ ... ]


Апеляційний суд став на захист пенсійних накопичень громадян, та не дозволив ФГВФО уникнути виплат


П’ятий апеляційний адміністративний суд у справі за судовим спором недержавного пенсійного фонду з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (справа N 815/5165/15) залишив без задоволення апеляційну скаргу ФГВФО, та вкотре підтвердив, що неповернення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб пенсійних активів, розміщених на поточних [ ... ]


ТОП 10 недержавних пенсійних фондів за результатами їх діяльності - аналіз УААПФ

    Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів проаналізувала звітність недержавних пенсійних фондів за 1 квартал 2020 року, яка була оприлюднена на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг Станом на 31.03.2020 р. в Україні було зареєстровано 63 недержавних пенсійних фондів, [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Як зберегти пенсійні накопичення в кризу
Monday, 02 November 2020 14:41


Про це розповів Ярослав Савченко директор КУА «ВСЕСВІТ» в Українському кризовому медіа центрі під час публічної дискусії на тему "Пенсійні накопичення: міфи та реальність", організованої Мережею захисту національних інтересів «АНТС».


 

Він спростував міф, що обов’язкову накопичувальну пенсійну систему не можна впроваджувати під час криз, оскільки накопичення знеціняться через спад економіки та інфляцію.

Ярослав Савченко, демонструючи реальні приклади з української практики, зазначив: «За рахунок широкої диверсифікації активів, окремі НПФ у нас в Україні під час кризи, не лише забезпечили позитивну дохідність, а й значно випередили рівень інфляції, навіть в умовах економічного спаду та зниження вартості основних інвестиційних інструментів».

«Період накопичень, - це щонайменше 30-40 років, за цей час неминуче відбудуться економічні та фінансові кризи. Головне завдання – пережити їх і зберегти накопичення. Допоможе в цьому консервативна інвестиційна стратегія, широка диверсифікація та управління ліквідністю». – підвів підсумок, директор ТОВ КУА «ВСЕСВІТ»

Повну версію дискусії можна переглянути тут

Довідка :

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована у 2004 році.

На сьогодні управляє більше ніж  570 млн грн. активів, у тому числі активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», шістьох закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проєкти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь .КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 109
© 2007