Новини асоціації

Зі Світлим святом Великодня!

Зі Світлим святом Великодня!
Світло перемагає темряву. Життя перемагає смерть!
Дякуємо всім, хто наближує Перемогу!


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори у відбудову та прозорість бізнесу. Для відбудови Україні потрібні інвестори з довготерміновими цілями. В першу чергу, внутрішні. Відбудова - це довготермінові інвестиційні проекти. Тому нам потрібні пенсійні накопичення, накопичувальні пенсійні фонди. Вони допомагатимуть людям двічі: [ ... ]


Пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.


Третина українців, які мали роботу рік тому, залишились без роботи зараз. А половині з тих, у кого є робота, знизили зарплату.

Детальніше - за посиланням

Люди втрачають стаж, а менші зарплати - це менші внески і, відповідно нижчі пенсії. Тому пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.

Зараз влада має унікальну можливість  зробити [ ... ]


Пошук

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів працює у штатному режимі
Monday, 21 March 2022 20:52

 


20 березня 2022 року НКЦПФР провела онлайн зустріч з представниками ринку недержавного пенсійного забезпечення. На зустрічі були підняти питання функціонування недержаних пенсійних фондів під час воєнного стану.


Виступаючи на зустрічі, директор Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів Олена Сотскова зазначила: «Наш адміністратор працює у штатному режимі, всі недержавні пенсійні фонди, які адмініструє Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів, своєчасно виконують свої зобов’язання перед учасниками НПФ».

Сотскова зазначила, що карантинні обмеження, які діють з березня 2020 року, допомогли перебудувати роботу адміністратора та перевести обслуговування учасників НПФ в онлайн режим. «Ми переробили свої процедури таким чином, щоб максимально знизити фізичні контакти з клієнтами. Ми всі можливі взаємодії перевели в онлайн режим, й це дозволило нам продовжити роботу й в воєнний час» - наголосила Сотскова.

Також Олена зазначила, що зараз не має паніки та ажіотажу серед учасників НПФ, не має великої кількості звернень за пенсійними виплатами, всі виплати проводяться у штатному режимі, й кількість виплат відповідає довоєнному періоду. «Приємно спостерігати, що вкладники НПФів, попри війну, продовжують робити пенсійні внески. Це говорить про довіру до фінансової системи України, зокрема до недержавного пенсійного забезпечення».

Крім того, Олена Сотскова підкреслила, що з метою захисту системи персоніфікованого обліку учасників НПФ, Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів щоденно робить копії системи, та надійно зберігає ці копії на віртуальних серверах. «У випадку фізичного пошкодження  наших серверів, ми зможемо без проблем розгорнути систему персоніфікованого обліку та продовжити працювати у будь-якому місті» - сказала Олена.     

 
 
© 2007