Новини асоціації

За 1 півріччя 2021 року недержавні пенсійні фонди виплатили своїм учасникам майже 100 млн гривень


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів зібрала та проаналізувала звітні дані про діяльність недержавних пенсійних фондів за 1 півріччя 2021 року.  Загальна чиста вартість активів всіх недержавних пенсійних фондів станом на 30.06.2021 року склала 3 707 млн гривень. Активи недержавних пенсійних фондів збільшились за [ ... ]


Активи недержавних пенсійних фондів за 1 квартал 2021 року збільшились на 74,7 млн гривень


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів зібрала дані про діяльність недержавних пенсійних фондів за 1 квартал 2021 року.  Загальна чиста вартість активів всіх недержавних пенсійних фондів станом на 31.03.2021 року склала 3 629 млн гривень. Активи недержавних пенсійних фондів збільшились з початку 2021 року (станом на 31.03.2021 [ ... ]


Аналіз діяльності недержавних пенсійних фондів у 2020 році

  По даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку станом на 31.12.2020 в Державному реєстрі фінансових установ містилася інформація про 63 недержавні пенсійні фонди (далі – НПФ) та 20 адміністраторів НПФ. При цьому УААПФ вдалось зібрати дані щодо 56 недержавних пенсійних фондів, з них 3 корпоративних, 6 професійних [ ... ]


Пошук

УА АПФ пропонує узгодити податкове та спеціальне законодавство для захисту та розвитку пенсійних накопичень
Thursday, 17 October 2019 15:44

    

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів надала Верховній Раді України узагальнені свої пропозиції до проекту ЗАКОНУ УКРАЇНИ  про внесення змін до Податкового  кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві, зареєстрованого у Верховній Раді України 30 серпня 2019 року за №1210.

     Ці пропозиції мають на меті усунути перешкоди для розвитку приватних пенсійних накопичень громадян, створені неузгодженістю податкового та спеціального законодавства, технічними недоліками та ускладненими для людей адміністративними податковими процедурами, зокрема:

  1. Виправити штучно створену колізію між нормами Податкового кодексу та Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», чітко визначивши в Податковому кодексі, що недержавні пенсійні фонди (далі - НПФ) є неприбутковими установами відповідно до профільного законодавства. Це забезпечить захист пенсійних накопичень людей в тих НПФ, які органи ДФС виключили з Реєстру неприбуткових організацій. В таких фондах наразі пенсійні накопичення не захищені від зловживань нормами профільного законодавства з недержавного пенсійного забезпечення, оскільки в Законі України «Про недержавне пенсійне забезпечення» НПФ за визначенням є непідприємницьким товариством, а отже, всі вимоги до діяльності НПФ, в тому числі щодо організації захисту пенсійних накопичень, можуть не розповсюджуватись на фонди, які не входять до реєстру неприбуткових установ.
  2. Гармонізувати оподаткування пенсійних виплат з усіх рівнів пенсійної системи України, аби пенсії з усіх рівнів оподатковувались за єдиними принципами.
  3. Технічно реформувати механізм звільнення від оподаткування пенсійних внесків фізичних осіб до недержавних пенсійних фондів, аби спростити його адміністрування і цим сприяти розвитку індивідуальних пенсійних накопичень.
  4. Прибрати дискримінацію фізичних осіб-підприємців в сфері недержавного пенсійного забезпечення та надати їм можливість приймати участь у добровільної системі недержавного пенсійного забезпечення та сплачувати пенсійні внески на свою користь та/або на користь найманих працівників на однакових з іншими вкладниками умовах.
  5. Внести уточнення в статті Податкового кодексу, які визначають, що діяльність з недержавного пенсійного забезпечення не є об’єктом оподаткування ПДВ, гармонізувавши їх із визначеннями з Закону України про «Недержавне пенсійне забезпечення». Це забезпечить захист пенсійних накопичень людей від зменшення через «широке творче» тлумачення норм Податкового кодексу. Адже зараз на практиці при відсутності чітких формулювань в Податковому кодексі, які саме операції входять до поняття «діяльність з недержавного пенсійного забезпечення», а відтак не є об’єктом оподаткування ПДВ, працівники органів ДФС обкладають податком на додану вартість частину інвестицій пенсійних накопичень людей, які здійснюються НПФами згідно законодавства (наприклад, у нерухомість).
  6. Інші невідповідності та неузгодженості.
 
© 2007