Новини асоціації

Як зберегти пенсійні накопичення в кризу


Про це розповів Ярослав Савченко директор КУА «ВСЕСВІТ» в Українському кризовому медіа центрі під час публічної дискусії на тему "Пенсійні накопичення: міфи та реальність", організованої Мережею захисту національних інтересів «АНТС».
  Він спростував міф, що обов’язкову накопичувальну пенсійну систему не можна впроваджувати [ ... ]


Апеляційний суд став на захист пенсійних накопичень громадян, та не дозволив ФГВФО уникнути виплат


П’ятий апеляційний адміністративний суд у справі за судовим спором недержавного пенсійного фонду з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (справа N 815/5165/15) залишив без задоволення апеляційну скаргу ФГВФО, та вкотре підтвердив, що неповернення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб пенсійних активів, розміщених на поточних [ ... ]


ТОП 10 недержавних пенсійних фондів за результатами їх діяльності - аналіз УААПФ

    Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів проаналізувала звітність недержавних пенсійних фондів за 1 квартал 2020 року, яка була оприлюднена на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг Станом на 31.03.2020 р. в Україні було зареєстровано 63 недержавних пенсійних фондів, [ ... ]


Пошук

Про відповідальність і державне мислення, або як Мінфін вирішив угробити одну з можливостей накопичити на старість
Friday, 12 May 2017 16:31

 

"Ну ладно, впроваджувати обов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення владі нецікаво, ніякі аргументи щодо створення внутрішнього інвестора, додаткових 25% до ВВП і дворазове зростання коефіцієнта пенсійного заміщення до 2050 року не працюють. Ну і правда, хто там буде біля керма в 2050-му,  право слово ... Навіщо ми будемо цьому хлопцю робити добре?! А громадяни і так переб'ються.

Однак, тепер під шумок про пенсійну реформу і зниження податкового навантаження, за допомогою феноменальною некомпетентності (не хочеться думати, із лихого умислу) і вигаданої правової колізії, ймовірно, ліквідують ще й добровільне пенсійне накопичення в країні.

НПФ (недержавний пенсійний фонд) законом є неприбутковою установою.  Щоб всі доходи від інвестицій отримували майбутні пенсіонери, зберігалася купівельна спроможність їх заощаджень на старість.

З 1 липня Мінфін і ГФС збираються позбавити НПФ статусу неприбуткових установ.  Дуже мило.  Привіт 800 тисячам учасників пенсійних фондів від люблячої влади. "

https://buhgalter911.com/normativnaya-baza/pisma/minfin/pro-vklyuchennya-do-1028534.html

 

Тетяна Сальнікова, голова Ради Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів

 
© 2007